الآن ساعت 2:37 دقیقه ی بامداد سه شنبه ستو من تو حسی تشکیل شده از شورو شعف،شادی،بی حسی و کرختی،گشادگی قلبو مورمور شدن پاها هستمیه گزگز خوشایند عجیب که از وسط قلبم شروع میشه،،به  برق گرفتگی لذت بخش تبدیل و میرسه به انگشتان پاهام. نمیدونم تونستم حالمو توصیف کتمو حجم حسی که نامی براش ندارمو??

و دلیل ایجاد این حس در من?

حین خوندن کتاب قدرت حال این حس بهم دست داد.

وقتی صفحاتیش رو میخونم که گویی خودم نوشتم!!

وقتی به راهکارهای پیشنهادیش میرسم که خودم،بدون اینکه بدونم اینها یک روشن،،از 2 سال پیش شروع به انجامشون کردم،،اون روزها حتی اسم اکهارت تول رو هم نشنیده بودم.

به این فکر میکنم چندبارر،چند بااار خودمو ایده هامو اونچه به ذهنو قلبم میرسیده نادیده گرفتم??چقدر خودمو ندیدم.چقدر از ترس نتونستن رها کردمچندبااار عمل نکردم.همه مون.همه مون.

همه مون چند بار امتحان نداده،مردود شدیمنرفته،افتادیمندیده،ترسیدیمچقدر لذت رو از خودمون محروم کردیمچندتا استعداد رو کشتیم.

این حتی از معدود بارهاییه که از خودم تعریف میکنم،من این چیزهارو شاید فراموش نکنم اما نمیگمحتی الآن از نوشتنش شرمنده م.و همین حالا که حسم یکم فروکش کرده،،یکی میگه حالا خجالت نمیکشی آخه،،چیز خاصی نیست.

بارها میخواستم کتاب بنویسماما به خودم گفتم: این همههه بهتر از توچی میخوای بگی اصن.و حالا که کتابی دستمه که انگار خیلی جاهاشو نوشتم،،به خودم میگم چند بار قبل از جنگ،، شکست خوردی سایه????حتی تو وبلاگمکامنت هاو خیلی جاها،،من کلمات این کتابو نوشتماما اون زمان حتی این کتاب رو ندیده بودم و باز یه چیزی میگه تصادفیهاینو نشر نده.پاکش کنخودپسندیهتو کجا،،اون نویسنده کجاو اگه همین حالا ذخیره و انتشار رو نزنم،حتمن پاکشون میکنممن خوب بلدم خودمو پاک کنم.

و رنجها.دردها.سختیها و فشارها.چقددرر رشدم دادید

سپاسگزارم ازتون.امشب یک پله پذیراتر شدمو یک پله خودمو باورتر کردم!!

این سایه ست. یا

این چندتا سایه ست.در یک جسم.

این خودمم.

میخواهم پرواز کنمآسمانت را که بگردمردپایم که بماندهیچ که نباشم،،اکنونمچیزیکه حالا هستم،،که میخواهم همیشه باشم که گویا همه چیز هستو هیچ نیستو من عاجزم از بیانشمیخواهم بگویمش و توانم نیستعاجزم از نام گذاری آنچه در این لحظه هستمشاید هم نیستم.کلمه کم آورده ام.حالا گفتنی نیست،،شنیدنی نیستچشیدنیست.چیزی شبیه از دست دادن که نتوانستم بنویسمش اما کشیدمچیزی شبیه دلتنگیهای ناتمامچیزی شبیه آنچه خوب بلدش هستم،،حمل همیشگی این بارها.

بدون هیچ ویرایشی.سایه بی سانسور و ویرایش.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تکتا موزیک - دانلود آهنگ جدید قیمت روز تلویزیون در بانه شبنم باران shabani75shhh PC ASSEMBLE سیمرغ رایانه همه چی تمام Cindy سنگین ترین موتور هزار کدام است